UDALOSTI

Najaktuálnejšie udalosti viď. Facebook - ŠKModra -https://www.facebook.com/sk.modra.3

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň, aby vám vystavil tlačivo : Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov

Na tohtoročnom vinobraní sme mali po prvý raz zastúpenie aj my. Organizovali sme súťaže , rozdávali loptičky, ale hlavne sme priniesli hru florbal medzi ľudí . Záujem bol veľký - viď foto . Už teraz sa tešíme na Vinobranie 2023.

3. ročník Florbal Modra Kemp 2022 🤪👏👏..
Počet detí celkovo 43 ( od 7 - 14 rokov). Všetko naši kluboví hráči. 👍
Absolvovali sme množstvo tréningov, súťaží, zážitkov. Veľakrát sa deti tešili a aj smútili, ale hlavne sme sa spoločne veľa nasmiali a utužovali si kolektív 😉.
Program sme mali bohatý. Doobeda tréningy a súťaže...

Vďaka vám sme získali cenu . : Absolútny víťaz - 1. miesto v ankete
Najpopulárnejší športovec mesta Modry za rok 2021:

Športový klub Modra - florbalový oddiel, družstvo dorasteniek a U16 pod vedením trénera Petra Holekšiho.

Sme tretí na Slovensku . Dnes sme v celoštátnej lige U16 odohrali posledné dva zápasy a vybojovali sme si krásne 3. miesto na Slovensku dievčat do 16 rokov. . "Veľmi som pyšný na tieto dievčatá a veľmi im gratulujem a želám im to " - povedal tréner Peter Holekši.

1. deň . Dnes sme začali náš denný tábor .Florbal Modra kemp 2021. Po doobedných tréningoch v hale sme sa presunuli na obed do MKM , neskôr na Jadranská Zmrzlina Modra, odtiaľ sme vyrazili peši 8,7 km na Zochovú chatu.