Modra Florbal Cup 2023

SME MAJSTRI NA MODRA FLORBAL CUPE !!!!!!!

Dňa 29.4. 2023 sme v Modre usporiadali najväčší medzinárodný jednodenný turnaj v kategórií staršej prípravky 4. ročník pod záštitou primátora mesta Modry Juraja Petrakoviča. Turnaja sa zúčastnilo 16 družstiev zo štyroch krajín a to z Českej Republiky, Maďarska, Rakúska a Slovenska. Družstvá odohrali 60 zápasov na troch ihriskách v jednej hale. My sme mali zastúpenie v dvoch družstvách . Družstvo chlapcov a druhé čisto dievčenské . Dievčatá bojovali, hrali veľmi pekne a vyhrali dva zápasy, dva zápasy remizovali a tri prehrali. Celkovo obsadili v silnej konkurencii pekné 11. miesto. /Foto 1/.

Chlapci si vybojovali celkové víťazstvo, ked vo finále porazili Florbal Hodonín (CZ) 10:2 . Celý turnaj nespoznali prehru. Až na jednu remízu vyhrali ďalších 8 zápasov a zaslúžene ovládli celý turnaj. Gratulujeme a tešime sa s nimi. /foto.č. 2/

Na druhý deň 30.5. 2023 sa konal turnaj mladších žiakov a starších žiačok .

Staršie žiačky obsadili 2. miesto a mladší žiaci 3. miesto. Zaujímavé bolo semifinále , v ktorom sa vzájomne postavili proti sebe naše družstvá a rozhodli pri remíze 2:2 až samostatné nájazdy, kde boli úspešnejšie dievčatá a postúpili do finále , kde napokon nestačili na družstvo Snipers Bratislava.

Takže po víťaznej staršej prípravke sme skompletizovali zbierku pohárov a medailí. /foto č.3/.Rodičom ďakujeme za podporu a aktívnu pomoc pri organizácií turnajov .